Львів'яни передали Путіну вінок і капці
07.11.2013 17:22
Сьогодні, 7 листопада, громадські активісти пікетували Генеральне консульство Російської Федерації у Львові з вимогами припинити тиск на Україну та завершити економічну та інформаційну війну. Протестувальники були налаштовані категорично: вони символічно передали президенту РФ Володимирові Путіну похоронний вінок з білими капцями та Петицію ГО «Ідея Нації» з вимогами до Кремля.

На пікеті під стінами Консульства РФ активісти вигукували гасла, тримали червоно-чорні стяги, прапор України та плакати з написами: «Землі вистачить всім», «Обережно: українська територія», «ми гарантуєм 2x2».

Голова громадської організації «Ідея Нації» Остап Стахів розповів: «Останнім часом зі сторони РФ посилилися втручання у внутрішню та зовнішню політику України. Також була велика інформаційна війна проти українців та економічна блокада. Оскільки немає офіційної позиції керівництва української держави, яка би відстоювала українську націю і українську землю, то молоді хлопці беруть у свої руки ситуацію. Ми показали сьогодні, якщо надалі керівники РФ будуть продовжувати антиукраїнську істерію, то їх гарантовано чекає на території України земля 2x2 м з трунами. Це є наша позиція. Ми ніколи не будемо давати можливість нікому – жодному народу, жодній державі принижувати українську націю».

Він зазначив, що сьогоднішня дата – 7 листопада – була вибрана для пікету не випадково: саме цього дня відзначається річниця більшовицького перевороту в Російській імперії. Остап Стахів запевнив: «Якщо далі буде продовжуватися антиукраїнська політика, то наші дії будуть такими, як ми показали. Ми будемо переходити у наступ».

Також голова ГО «Ідея Нації» зачитав Петицію організації до Росії, у якій активісти вимагають, щоб Кремль негайно припинив втручання у внутрішню та зовнішню політику України, завершив економічну та інформаційну війну стосовно українських підприємств, відмовився від спроб маніпуляції свідомістю українців. «У випадку продовження антиукраїнської істерії у середовищі офіційних російських кіл ми ініціюємо процес розірвання дипломатичних відносин з РФ в односторонньому порядку», – наголосив він.

В активіста Олександра Василюка є свої припущення стосовно протесту: «Пікет консульства пов’язаний з тим, що нібито в Росії порушується питання територіальних претензій до України. Тому що державу, яка має проблеми з кордонами, не приймають до Євросоюзу. Це остання соломина Росії, за яку вона чіпляється, щоб Україна не була в ЄС, а пішла у Митний союз і лишилася під впливом Росії».

Як повідомляє ZIK, насамкінець пікетувальники залишили під брамою консульства похоронний вінок і білі капці для Володимира Путіна.
Теги: активівсти, консульство, Путін, акція, вінок


Читайте також:
Коментарі
avatar