У Львові встановлять пам’ятний знак Іванові Сірку
08.11.2013 19:06
Виконавчий комітет Львівської міськради 8 листопада погодив встановлення пам’ятного знака кошовому отаману Запорізької Січі Іванові Сірку та благоустрій громадського простору між будинком №16 на вул. І. Сірка та вул. Повітряною.

Відповідно до рішення, функції замовника на проектування, виготовлення та встановлення пам’ятного знака та благоустрій громадського простору покладено на оргкомітет з вшанування пам’яті Івана Сірка, який має оголосити конкурс на кращий проект. За результатами конкурсу – виконати проект пам’ятного знака та благоустрою громадського простору та погодити його з архітектурно-містобудівною радою при управлінні архітектури ЛМР.

Встановлений пам’ятний знак та розроблений благоустрій території потрібно буде передати на баланс Залізничної районної адміністрації.

Як повідомляє zik.uа, директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів уточнив, що з ініціативою встановлення пам’ятного знака звернулась організація мешканців, які проживають у мікрорайоні Левандівка. Саме їх оргкомітет займатиметься проектуванням і проведенням конкурсу, а також збором коштів і фінансуванням робіт.

Міський голова Андрій Садовий попросив Павліва врахувати зауваження, які виникли після останнього встановлення пам’ятного знака у Львові (Юрію Кульчицькому), провести обов’язково конкурс і обрати найкращий взірець. Він сказав, що департамент має бути активним учасником процесу створення цього пам’ятного знаку. Фото: http://www.ukrainianvancouver.com/

Теги: пам'ятник, Козаки, пам'ятний знак, Запорізька Січ, Іван Сірко


Читайте також:
Коментарі
avatar