Ансамбль "Прикарпаття" мандрував Карпатами
08.11.2013, 19:23
Ансамбль народного танцю «Прикарпаття» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники (керівником Марк Гарц) разом із ансамблем танцю із Зимної Води здійснив мандрівку Карпатським краєм.

Маршрут пролягав через Берегово, повідомляє vynnyky.in.ua. Там діти відпочили в термальних басейнах, а у селі Яноші оздоровилися в соляній кімнаті.

Незабутні враження в юних танцюристів залишилися від екскурсій у Мукачівський замок, який є визначною воєнно-архітектурною пам’яткою Середньовіччя. Його видно з усіх боків, з яких би ви не наближалися до Мукачева. Сподобався дітям й водоспад у с. Дубина.

«Така поїздка не тільки здружила наших вихованців, а й збагатила їх інформацією про гарні місця України, – каже керівник ансамблю народного танцю «Прикарпаття» Марк Гарц. – Адже звикли, що все найкраще за кордоном. А насправді наші діти мало знають про архітектурні та природні цікавинки, що знаходяться поряд, на Україні».

Фото: Олег Панас

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Марк Гарц, танці, АНСАМБЛЬ, мандрівка, прикарпаття, Подорож

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...