"Рух" - володар Суперкубка Львівської області!
09.11.2013 22:18
Сьогодні в Червонограді у фінальному матчі Суперкубка Львівської області чемпіон Прем'єр-ліги "Рух" здобув перемогу над володарем кубка Львівщини місцевим "Шахтарем" з рахунком 2:1.

Матч проходив, в основному, у рівній боротьбі, нагоди для взяття воріт мали, як господарі, так і гості, але виниківські футболісти всеж-таки схилили шальки терезів на свою сторону.

Доля фінального матчу вирішилася у першому таймі. Дублем відзначився кращий бомбардир "Руху" Олег Шептицький, а гості відповіли результативним ударом з одинадцятиметрової позначки. У другому таймі голів забито не було, і матч закінчився перемогою винниківчан.

Команда Романа Гданського закінчила сезон на мажорній ноті, до золотих медалей чемпіонату винниківчани додали Суперкубок Львівської області!

Нагадаємо, що в неділю, 17 листопада, в КЦ "Дозвілля" відбудеться вшанування чемпіонів Львівщини по футболу футбольного клубу "Рух" Винники.

"Рух" Винники - "Шахтар" Червоноград 2:1


Голи: Шептицький Олег (3,6) - Райша (26-пен.)

Арбiтр: Юрiй Можаровський

Асистенти арбiтра: Андрiй Смольський, Володимир Лозинський.

Резервний арбiтр: Андрiй Чулик

"Рух": Шульган, Гусаковський, Бойко Р., Iванський, Дикий, Костик, Сергеев (Манорик,90+1), Деревльов (Яценкiв 46), Баглай (Дмитрух,68), Козловський С. (Макар,32, Романiв,86), Шептицький О.

"Шахтар": Щур, Iльчишин, Сидорко, Брунець, Васюта, Войтович (Вергун,89), Свiнцицький, Райша, Покладок (Данилюк В.,46), Паськiв (Кондюх,67), Михальчук Ю. (Iванець,84).
Попередження: Костик (41).
Теги: Рух, Суперкубок Львівщини, Червоноград


Читайте також:
Коментарі
avatar