У Львові розгорнуто масштабну кампанію проти Сала (відео)
11.11.2013 12:55
У рамках кампанії «Очистимо Львівщину від Сала!» львів'ян продовжуть інформувати про «гріхи» новопризначеного голови обласної державної адміністрації Олега Сала.

Кампанія стартувала 6 листопада з розклейки на вулицях міста листівок із висвітленням 5-ти фактів з біографії екс-очільника Львівського обласного управління міліції.

А вночі з 6 на 7 листопада під стінами облдержадміністрації з'явився напис на асфальті: «НЕ ВСЕ ТЕ ДОБРЕ, ЩО САЛОМ ЗВЕТЬСЯ».

Учасники кампанії, а це, зокрема, активісти Громадянського руху «Відсіч», продовжили кампанію проти Олега Сала не тільки розклеюючи їх на вулицях Львова, а й розповсюджуючи серед мешканців міста.

«Їх мета полягає в тому, аби кожен львів'янин дізнався, що наглядати за Львівщиною поставили міліціянта з нагайкою, який у попередні роки перебування в області відзначився репресіями та зловживанням владою», – наголошують у «Відсічі».

Активісти закликають львів'ян прийти 12 листопада під стіни обласної ради та вимагати від депутатів висловлення недовіри голові ЛОДА Олегу Салу, а також пропонують долучатись до розпочатої ними кампанії через сторінки у соціальних мережах. http://youtu.be/vAEPUjhXJIg
Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: Протест, Ода, акція, Олег Сало


Читайте також:
Коментарі
avatar