Невдовзі в Україну прийдуть заморозки і сніг
11.11.2013 14:27
З 15 листопада в Україну йдуть заморозки, а вже наприкінці листопаді в країні очікується сніг.

"З 15 листопада вночі температура опуститься до невеликих мінусових значень", - повідомив заступник директора Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

Він також уточнив, що температура вночі буде на рівні -1 ... -3 градуси.

З 12 по 21 листопада над Україною перебуватиме область підвищеного атмосферного тиску і будуть спостерігатися невеликі коливання температури.

Зокрема, 11 листопада в західних і центральних регіонах будуть дощі, температура вдень +9 ... +14 градусів, а в Криму до +18 градусів.

12 листопада у північних і західних регіонах дощі, температура вдень +7 ... +12 градусів, у південних областях та Криму до +15 градусів.

13-14 листопада без опадів, температура вдень +3 ... +9 градусів, в західних регіонах до +12 градусів.

15-16 листопада буде спостерігатися зниження температури, вдень до +8 градусів, вночі до -3 градусів.

17-18 листопада температура вдень на більшості територій України +1 ... +7 градусів.

Також Прокопенко зазначив, що через збільшення кількості опадів минулого тижня в західному регіоні незначно піднявся рівень води в річках.

За його словами, цей процес контрольований і ніяких негативних наслідків не буде.

Більше того, Гідрометеорологічний центр прогнозує випадання снігу з 25 листопада, повідомив Прокопенко.

"З 25 листопада, враховуючи активізацію північних процесів, ми очікуємо зниження температури (вдень) до мінусових значень на більшості територій України, вже в цей період може випадати невеликий сніг", - сказав він.

Прокопенко зазначив, що поки важко спрогнозувати, яка саме кількість снігу випаде, але навряд чи вона перевищуватиме норму.

Крім того, Гідрометцентр попереджає, що з 25 листопада в північних регіонах спостерігатиметься істотне зниження нічної температури, зокрема в деяких районах вона досягатиме -10 градусів.

Вже зараз Гідрометцентр може спрогнозувати, що температурний режим взимку буде в межах норми, а найістотніше зниження температури буде, швидше за все, спостерігатися в лютому, додав Прокопенко. Джерело: http://korrespondent.net/
Фото: http://dt.ua/

Теги: сніг, Погода, Анатолій Прокопенко, гідрометцентр, заморозки


Читайте також:
Коментарі
avatar