Ювілейний вечір Анатолія Шепеля
11.11.2013 20:41
В неділю, 10 листопада, у Винниках в ГРК «Галактика» відбувся творчий вечір присвячений 60-річчю від дня народження композитора та педагога Анатолія Шепеля.

Анатолій Шепель працює в Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники та на кафедрі музичного мистецтва факультету культури і мистецтва Львівського національного університету ім. І. Франка.

Щиро вітали із ювілеєм відомого композитора заступник голови м. Винники Тарас Дмитерко та директор Будинку дитячої та юнацької творчості Ольга Соколик, яка передала композиторові грамоту від відділу освіти Личаківського району департаменту освіти ЛМР за багаторічну суспільну працю, досягнуті успіхи у вихованні молоді та з нагоди ювілею.

Також ювіляр отримав щирі вітання від колишньої студентки, головного спеціаліста відділу культурно-просвітницької роботи управління культури департаменту з питань культури, національностей та релігій ОДА Оксани Мідик.

Зі сцени пролунали вітання від заступника директора з виховної роботи Винниківської санаторної школи-інтернату Марії Лукашкевич, директора Школи мистецтв м. Винники Ярослава Харуна, педагога Будинку дитячої та юнацької творчості, керівника ансамблю народного танцю Марка Гарца, заслуженого діяча культури, відомої поетеси, кавалера ордена Княгині Ольги Анни Канич, асистента кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв Львівського національного університету ім. І. Франка Світлани Теодорович, батьків вихованців БДЮТу та ін.

На святковому концерті прозвучали пісні А. Шепеля «Пречиста Діво, радуйся, Маріє», «Пісня про Львів», «Осене, осене», «Журавлиний вирій», «Хвиля моди», «Шумить смерека», «Веселочка», «Жабенята», «Рок-н-рол», «Зоря України», «Скриня казок», «Перехресні стежки» та ін. Привітав ювіляра своїм танцем ансамбль народного танцю «Прикарпаття».

Також ювіляр і сам потішив присутніх виконанням своїх пісень. Підсумком творчого вечора стала улюблена пісня ювіляра «Я не спішу у осінь серця», яка викликала шалені оплески у залі. Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: Композитор, пісня, концерт, музика, Анатолій Шепель


Читайте також:
Коментарі
avatar