Українські спецназівці затребувані у всього світу (відео)
12.11.2013 15:34
Українські спецназівці, які вийшли у відставку, - одні з найзатребуваніших вітчизняних фахівців у світі. Колишніх українських десантників із задоволенням беруть на роботу іноземні охоронні фірми за незрівнянно більші суми, ніж пропонує вітчизняне Міноборони.

Українським хлопцям пропонують охороняти керівництво міжнародних корпорацій в гарячих точках, виконувати секретні завдання, і навіть забезпечувати безпеку цілих армій - робота, гідна супер-героїв, йшлося у програмі "События недели".

"Великі компанії охоронців говорять нам, що вони люблять працювати з українцями, з поляками. Ми багато не говоримо, але добре працюємо", розповів директор Європейської академії безпеки (Польща) Барт Бриль, в якій готують елітних бійців. Уроки тут дають колишні спецназівці - британської, бельгійської, польської і навіть української армій.

За тиждень навчань 20 курсантів відстрілюють 6 тис. патронів. За свою роботу контрактник отримує близько 10 тис. доларів в місяць. Тиждень навчання коштує близько 1,5 тис. Щорічно навчання тут проходять близько 400 рекрутів. З України - 20-30 осіб.

Як повідомляє Gazeta.ua, після закінчення академії офіційно влаштовують на роботу охоронцями, а не найманцями. Але, з точки зору українських законів, громадяни, які взяли в руки зброю навіть за контрактом, все одно найманці і на батьківщині їм може загрожувати кримінальна відповідальність.


Теги: Міноборони, МВС, армія, Спецназ


Читайте також:
Коментарі
avatar