Не підпишемо асоціацію – залишимось біля розбитого корита, - Леонід Кучма
12.11.2013 18:12
Другий президент України Леонід Кучма вважає, що українській владі варто виконати необхідні умови для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

"Сьогодні у влади немає іншого рішення, як підписувати цю Угоду. Але для цього потрібно виконувати ті зобов'язання, які влада дала перед Європейським Союзом", - сказав він в інтерв'ю телеканалу "Україна", повідомляє Інтерфакс.

Л.Кучма додав, що був і залишається прибічником європейської інтеграції. "Там дійсно цінності, починаючи з економіки і закінчуючи політикою. Але це довгострокова наша перспектива", - наголосив другий президент України.

Розповідаючи про Митний союз, Л.Кучма зазначив , що поки що не бачить позитивних результатів у контексті розвитку цього об'єднання. "Дійсно, поки що ми не бачимо там такого позитивного результату. Поки що є лише гасла, а конкретних рішень навіть щодо Мінської зустрічі видно, що їх немає", - наголосив він.

Відповідаючи на запитання щодо того, що зміниться в Україні, якщо Угоду про асоціацію з ЄС не буде підписано, другий президент сказав: "Я може грубувато відповім, але хочу, щоб мене абсолютно правильно зрозуміли, тим більше, що я не остання інстанція, що повинна робити висновки "що, якщо". Мені здається, що ми залишимося біля розбитого корита з невиконаними деякими своїми рішеннями".
Теги: асоціація, угода, ЄС, Леонід Кучма


Читайте також:
Коментарі
avatar