Опозиція кличе українців на всеукраїнську акцію
13.11.2013 14:23
Опозиційні лідери підписали заяву-звернення до громадських організацій щодо проведення всеукраїнської акції на підтримку євроінтеграції.

Як пjовідомляє Gazeta.ua, про це сьогодні на брифінгу у Верховній Раді заявив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

За словами політика, опозиція хоче, щоб це був не політичний мітинг, а всеукраїнська акція народу України. Вона має пройти 24 листопада в Києві.

Нардеп запевнив, що опозиція наступного тижня готова голосувати за будь-які законопроекти, які дають можливість підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

Він розповів, що лідери опозиції звернулися до місії Кокса-Кваснєвського зі проханням не давати негативний звіт по Україні.

"Ми попросили не закривати двері Європи і дати можливість Януковичу одуматися, бо сьогодні все в його руках", - пояснив Яценюк.

Водночас лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок назвав сьогоднішнє позачергове засідання парламенту комедією, цинізмом і демонстрацією з боку влади ігнорування Конституції.

"Це гра і демонстрація політичної зневаги. Але тут є і позитивний момент - Кокс та Кваснєвський мали можливість бути присутніми на наших перемовинах з Партією регіонів і самі все побачили", - сказав Тягнибок. Фото: http://tsn.ua/

Теги: парламент, акція, верховна рада, ЄС, законопроект, опозиція, Заява, регіонали


Читайте також:
Коментарі
avatar