Фірма дружини мера Винник не хоче повертати мільйон кредиту банку
13.11.2013 14:11
Господарський суд Львівської області відмовив у задоволенні позовних вимог ПП «Паладіум люкс» до ПАТ «Брокбізнесбанк» про визнання договору недійсним.

Згідно з рішенням суду, у 2007 році «Паладіум люкс» взяло кредит у розмірі одного мільйону гривень у «Брокбізнесбанку». Договір було підписано директором Павлом Тарновецьким та скріплений печаткою фірми.

«Паладіум люкс» звернулося до суду, про визнання договору недійсним, бо нібито директор Тарновецький документ не підписував. Окрім того, фірма не отримувала ніяких коштів за кредитом та не погашала його заборгованість.

Так як на договорі стоїть відтиск печатки, а «Паладіум люкс» не подало доказів того, що ними було втрачено печатку підприємства, а також доказів повідомлення правоохоронних органів про втрату (незаконне заволодіння) печатки чи вчинення службового підлогу, то суддя вирішив, що і підпис стоїть керівника фірми.

Окрім того, факт отримання мільйону гривень було підтверджено випискою з банківського рахунку. Також з’ясувалося, що приватне підприємство не один раз сплачувало відсотки за користування кредитними коштами. Через ці факти суддя не знайшов причин визнавати договір недійсним.

Як повідомляє Львівське інформаційне агентство Вголос, власником ПП «Паладіум люкс» була вказана Уляна Уварова, дружина Сергія Уварова, голови Винниківської міськради.
Теги: кредит, банк, Сергій Уваров, МЕР


Читайте також:
Коментарі
avatar