У Львові відбудеться віче на підтримку євроінтеграції
14.11.2013 14:03
У Львові відбудеться віче на підтримку євроінтеграції України. Захід розпочнеться 17 листопада о 14:00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Таким чином організатори розпочинають всеукраїнську акцію «Наш дім – Європа!», пише zaxid.net.

У прес-службі Львівської міської ради повідомили, що організатори уже подали відповідну заявку в Центр надання адміністративних послуг.

Сьогодні у Львові представники Конгресу української інтелігенції Львівщини, студентського братства, Народного руху України, а також професор Львівського національного університету ім. Івана Франка Іван Вакарчук та голова ГО «Інститут національної пам'яті» Володимир Парубій проводять прес-конференцію щодо програми дій на випадок зриву підписання угоди про асоціацію з ЄС і проведення всеукраїнської акції «Наш дім – Європа!».

Додамо, що 13 листопада голова парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що опозиційні фракції Верховної Ради (УДАР, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», - ред.) ініціюють проведення 24 листопада в Києві національної акції на підтримку євроінтеграції й підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
Теги: «Наш дім – Європа!», опозиція, віче, акція, євроінтеграція, ЄС


Читайте також:
Коментарі
avatar