Міністр закордонних справ хоче асоціації вже, і ніякої відстрочки
14.11.2013, 20:07
Міністр закордонних справ України Леонід Кожара не підтримує пропозицію, озвучену підприємцями на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем про відстрочення на рік підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

"Я думаю, якщо відкладати, то ми ніколи не підготуємося", - сказав він на брифінгу в четвер у Києві.

Глава МЗС України наголосив, що сама Угода про асоціацію передбачає низку конкретних заходів і реформ для українських виробників.

"Більше того, якщо до цього часу Україна здійснить активні реформи загального плану, то з підписанням Угоди про асоціацію ми будемо здійснювати реформи саме європейського зразка, оскільки без цієї Угоди немає сенсу впроваджувати європейські правила в Україні. Сенс є тоді, коли існує міцне політичне співробітництво, політична прив'язка до ЄС", - пояснив свою позицію Л. Кожара.

Як повідомлялося раніше, 12 листопада, під час зустрічі В. Януковича з представниками Українського союзу промисловців і підприємців та Федерації профспілок України народний депутат Валентин Ландік розповів про проблеми з експортом продукції до країн-членів Митного союзу і запропонував відкласти на рік підписання угоди з Європейським Союзом про асоціацію.

Джерело: http://interfax.com.ua/

Фото: http://lenta-ua.net/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Леонід Кожара, асоціація, міністр, МЗС

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...