Кличко повідомив про готовність опозиції йти на поступки
14.11.2013, 23:00
Віталій Кличко повідомив, що опозиція готова піти на компроміси, які дозволять підписати Угоду про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі.

«Україну хочуть бачити в Європі, наші партнери простягають нам руку. І лише від нас залежить, наскільки ми зможемо використати цей шанс. Наголошую, що опозиційні фракції готові проголосувати за необхідні закони, які допоможуть Україні підписати Угоду про асоціацію», - сказав Кличко.

«Ми розуміємо, що часу майже не залишилося, але наступного вівторка ми ще можемо проголосувати за ці закони, щоб рішення у Вільнюсі були позитивними щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», - цитує лідера УДАРу korrespondent.net.

Як повідомлялося раніше, серед вимог для підписання Угоди про асоціацію залишається ухвалення в другому читанні законів про прокуратуру та про вибори народних депутатів, а також прийняття закону, що дозволяє лікування засуджених за кордоном.

Сьогодні, представники опозиції, що входять до робочої групи з підготовки законопроекту про лікування засуджених за кордоном, допрацювали проект закону №3599, взявши до уваги зауваження Головного науково-експертного управління Верховної Ради.

Фото: http://tsn.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: віталій кличко, Удар, ЄС, законопроект, асоціація, опозиція

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...