У Польщі вибухнув газопровід, є загиблі (відео)
15.11.2013 01:25
Щонайменше троє осіб загинуло та близько десяти отримали поранення внаслідок вибуху на одному із газопроводів на південному-заході Польщі.

Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на інформацію, прес-секретаря Вєлькопольської поліції Анджея Боровяка.

"Лікар-координатор Вєлькопольського воєводства говорив про 10 людей, котрі потрапили до лікарень, та три жертви", - сказав він.

Співрозмовник агентства назвав передчасними розмови про можливі причини вибуху. "Там тривали роботи, якась газова фірма прокладала нову гілку газопроводу", - сказав він.

ЗМІ повідомляють, що причиною НС могло стати те, що оператор ескаватора під час роботи зачепив трубу, наповнену газом, та через іскру він вибухнув. Пізніше вогонь перекинувся на будинки, які знаходилися неподалік, та у ліс.

Пожежна служба Польщі назвала "однією із найскладніших" пожежу, котру намагаються погасити 44 пожежні машини. "Серед поранених є діти, в тому числі, одна з них в тяжкому cтані.

Масштаби надзвичайної ситуації є величезними і кількість постраждалих може змінитися.

Було евакуйовано кілька десятків мешканців розміщених поруч будинків", - відзначено у повідомленні.

Кореспонденти польських медіа з місця події повідомляють, що вогонь, котрий раніше вибивався вгору на понад десять метрів, тепер вже спав, але експерти зазначають, що пожежу гаситимуть до ранку.

Прес-служба Вєльскопольського воєводства повідомила, що через цей випадок згоріли більше 10 приватних будинків у невеличкому поселенні біля Острова Вєлькопольського. http://youtu.be/AeUn2xIgd78

Теги: газ, жертви, надзвичайна ситуація, Польща, вибух


Читайте також:
Коментарі
avatar