У Львові впровадили он-лайн спостереження за маршрутками
15.11.2013 13:50
У Львові спостерігати за рухом автобусів №3А відтепер можна у режимі он-лайн на сайті Easywаy.

Львівський перевізник АТП-1, що обслуговує цей маршрут, надав ресурсу дані GPS усіх автобусів маршруту. До кінця року до ініціативи мають долучитися й інші львівські перевізники.

Тепер на сторінці маршруту відображається місце перебування автобусів. Також на сторінці постійно відбувається розрахунок часу прибуття маршруток на зупинки. Для того, щоб дізнатися, за скільки часу прибуде автобус до потрібної маршрутки, потрібно навести на назву зупинки.

«Відтепер справа – за іншими перевізниками, кожен з яких пообіцяв на першому етапі надати інформацію по одному своєму маршруту. Маємо підтвердження від компаній "Успіх БМ" та "Фіакр", що дані по маршрутах 53 та 13 відповідно будуть надані наступного тижня», – йдеться у повідомленні розробників. До нового року розробники планують запустити GPS-дані по всіх маршрутах Львова.

Як повідомляє zaxid.net, також у Львові має запрацювати система GPS-спостереження, яку запроваджує міська влада. Ще у червні 2012 року у Львівській міській раді заявили, що громадський транспорт хочуть обладнати пристроями навігації. Моніторинг проводитимуть у Центрі керування рухом та в управлінні транспорту.
Теги: GPS, маршрутка, маршрут


Читайте також:
Коментарі
avatar