ФФУ: Червоно-чорні прапори на стадіонах дозволені
15.11.2013 23:25
Використання уболівальниками червоно-чорних прапорів під час підтримки на стадіонах не перебуває під забороною.

Про це під час перебування в Луцьку в коментарі заявив віце-президент Федерації футболу України Володимир Малиновський, інформує ZIK .

Малиновський лаконічно зазначив, що не вважає відставку першого віце-президента Стороженка пов’язаною із дискваліфікацією «Львів-арени». «Ну, я не думаю, що це – якесь окреме питання. Сам Стороженко дав пояснення, що це за станом здоров’я. Думаю, що це більш вірогідно, ніж питання, пов’язане із «Львів-ареною», – заявив футбольний функціонер.

Він переконує, що ФФУ робитиме все для того, щоб стадіон не був дискваліфікований. «Ми ж знаємо підтримку на «Львів-арені» української національної збірної. Тому ми маємо зробити все, щоб цього (дискваліфікації, – IA ZIK) не допустити», – каже Малиновський.

Водночас він підкреслив, що не вважає ознаки фашизму в матеріалах, поданих ФАРЕ. «Я – не вважаю. Я як віце-президент та голова комітету етики чесної гри вже неодноразово звертався і звертаюся ще раз до всіх уболівальників, до всіх учасників футбольного процесу: ми всі повинні дотримуватися елементарної поведінки і правил гри або участі у футбольному процесі. Червоно-чорний прапор не є таким, що заборонений. Але решта питань, які заборонені, їх просто не треба застосовувати. Бо це не допомагає українському футболу, це не підтримує національну збірну, а навпаки – шкодить. Адже можуть зацікавлені особи спеціально нести провокаційні транспаранти і плакати, аби нашкодити», – зазначив віце-президент ФФУ.

Володимир Малиновський додав: «Я думаю, що ФАРЕ має перелік, але я певен, що в них інформація 2-3 роки назад. Бо якщо сьогодні на рівні держави прапор не є злочинним, таким, який не допускається, то і там мала б бути така інформація. Я думаю, що після того, як сталася ця інформація, всі питання їм внесли, розказали. Тому ФАРЕ і прийняло рішення і розраховуємо на те, що ФІФА не застосовувати таких жорстких заходів стосовно нашої федерації і «Львів-арени».

Як відомо, раніше ФФУ опинилася в епіцентрі скандалу довкола заборони червоно-чорних прапорів на матчі «Карпати» – «Металіст».
Теги: Арена-Львів, ФІФА, ФАРЕ, дискваліфікація


Читайте також:
Коментарі
avatar