У Винниках урочисто відкрили футбольні поля зі штучним покриттям (ФОТО)
17.11.2013 17:17
У неділю, 17 листопада, у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбулось урочисте відкриття футбольних полів зі штучним покриттям.

Винники і загалом вся Львівщина, завдячуючи Мирону Маркевичу отримали чудове футбольне поле з найсучаснішим штучним покриттям. Не багато команд майстрів в Україні можуть похвалитися таким штучним газоном.

Першими на урочистій церемонії свої вітання і подяку висловили отці Петро Паньків (УГКЦ) і Василь Петрик (УАПЦ).

Зіі словами вдячності на адресу Мирона Маркевича, привітали винниківчан з цією подією голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало, міський голова Винник Сергій Уваров, легенда українського футболу Ростислав Поточняк, президент ФК"Рух" Григорій Козловський.

Мирон Богданович подякував за вітання і запевнив, що і надалі буде розвивати інфрастуктуру на винниківському стадіоні, щоб вона була серед найкращих на Україні.

Після урочистої частини мав відбутися анансований матч ветеранів київського "Динамо" та ветеранів Винник, але славетні ветерани зі столиці запросили за свій приїзд аж $10 000 (інф. galsports.com), тож на полі відбувся матч юних футболістів.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Теги: відкриття, штучне поле, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar