У Львові пройшов благодійний автопробіг "Свербивус- дітям"
18.11.2013 22:06
Минулими вихідними у Львові відбувся благодійний автопробіг "Свербивус-дітям".

Нагадаємо, що зареєстровані учасники стартували з вулиці Пасічної, 153. Там їм видали карти учасників та грошові сертифікати від "ШипШини".

Організатори автопробігу залучили до акції волонтерів. Вони зробили для дітей справжне свято. Веселі ігри, циркові номери та аніматори розфарбували сірі будні сиротинця. До акції долучилися випадкові перехожі, які принесли солодощі та подарунки.

Мета акції була досягнута. Зібрані кошти передані Жовтанцькому будинку. Як повідомили вихователі "Вишеньки" - це суттєва матеріальна допомога, яку вони витратять на дитячі потреби.

Більше половини учасників приїхали з сім'ями. Фініш автопробігу, визначення переможців та їх урочисте нагородження проходило по вулиці Городоцькій, 357. На подвір'ї учасників зустріли смачним кулішем. Ведучий розважав гостей, а всі бажаючі взяли участь у квесті та виграли заохочуючі подарунки.

Останнім гостем в дитячому будинку був Олександр Михайлович Кільдіяров, власник ПП "ШипШини", він щедро подвоїв зібрану сумму. На церемонії вручення призів пан Олександр подякував всім, хто долучився до автопробігу та передав їм щире дитяче "спасибі".

Переможцем став Володимир Салій, який отримав 100 літрів палива. Друге місце благодійного автопробігу зайняла єдина жінка-учасниця — Лідія Ковальчук, вона отримала приз - кавову машину. Трете місце зайняв найстарший учасник Зіновій Кукура, йому дістався акумулятор "Дзига".
Теги: автопробіг, Свербивус-дітям, діти, солодощі, приз, подарунок, благодійність, волонтер


Читайте також:
Коментарі
avatar