Нардеп Гінка поскандалив з львівським даішником (ВІДЕО)
19.11.2013 12:25
У неділю, 17 листопада, перед початком мітингу на підтримку євро інтеграції, який мав відбутися біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові народний депутат Ярослав Гінка поскандалив із працівником ДАІ, який вимагав від його дружини показати посвідчення водія.

Про інцидент написала у своєму Facebook тележурналістка Наталія Волосацька , яка стала свідком цього інциденту, пише Вголос.

«Чому народні депутати думають , що їм все можна і все дозволено . Зараз стала свідком , як один з обранців порушив ПДР ( точніше , порушила його подруга , дружина чи хто там ще , не знаю). Припаркувалася ( припаркувалися ) в центрі міста під знаком «Зупинка заборонена» . Підходить даїшник і просить водійку показати права . І тут почалося ... Депутат вибігає з машини , починає штовхати даішника , тикати посвідченням і говорити , мовляв , ловіть краще п'яниць за кермом , а не народних депутатів. Ситуація виглядала карикатурно . Працівник ДАІ намагався вгамувати нардепа , взяв його за лікоть , і нардеп , згадавши , мабуть , про свою недоторканність , почав кричати: « Заберіть від мене руки ». Тривало це 3-5 хвилин».

За словами Волосацької, даішник так і не оштрафував його . Відповідаючи на питання коментаторів, журналістка повідомила , що йдеться про депутата - ударівці Ярославі Гінка. Згодом вийшов сюжет на ТСН про цей інцидент.Коментуючи цей випадок у соцмережі, нардеп назвав даішника хамом: «Жодним чином не виправдовую свої дії і тому прошу вибачення у тих, кому заважало авто , в якому перебувала моя дружина. Але з хамством даішника , який дозволив собі некоректно вчинити з жінкою, змиритися не можна».
Теги: даішник, скандал, ДАІ, нардеп, інцидент, Ярослав Гінка


Читайте також:
Коментарі
avatar