У неділю відбулось урочисте нагородження чемпіонів Львівської області по футболу (ФОТО)
20.11.2013 22:17
У неділю, 17 листопада, в Культурному центрі «Дозвілля» відбулося нагородження чемпіонів і володарів Суперкубка Львівської області та срібних призерів чемпіонату України серед аматорів – команду ФК «Рух» Винники.

Зі щири вітаннями до футболістів, тренерів, персоналу та Президента клубу Григорія Козловського звернулися голова Львівської обласної ради Петро Колодій, депутат ЛМР Андріан Гутник, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, заслужений тренер України Мирон Маркевич, голова Винниківської міської Сергій Уваров, отці Петро Паньків та Василь Петрик.

Також добрі слова отримали на свою адресу тренер юнацького складу «Руху» Ігор Дідик. В цьому сезоні юнацький склад «Руху» став володарем бронзових нагород чемпіонату області.

Ущерть заповнений зал гучно аплодував, вийшовшим на сцену чемпіонам.

Президент ФК «Рух» Григорій Козловський з цієї нагоди влаштував для винниківчан чудовий концерт, за участі артистів естради Наталки Карпи, Ірини Федишин, Владислава Левицького, Михайла Мирки, груп «Гламур» та «Шоколадка» та Народного ансамблю танцю «Святослав».

Порадував своїм співом і один з кращих бомбардирів «Руху» Роман Манорик.

Слова вдячності всім присутнім висловив Григорій Козловський і запевнив, що в наступному році команда знову боротимемося тільки за найвищі нагороди у всіх турнірах, в яких братиме участь, і такі приємні зустрічі стануть постійними.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Теги: Рух, Григорій Козловський, Нагородження


Читайте також:
Коментарі
avatar