18 людей загинули під час урагану в Італії (ВІДЕО)
20.11.2013 12:17
На італійському острові Сардинія щонайменше 18 осіб, серед яких 4 дітей, загинули внаслідок повеней, спричинених ураганом «Клеопатра».

Про це повідомляє zaxid.net, посилаючись на інформацію ВВС.

Чимало людей вважаються зниклими безвісти, деякі змушені були покинути свої домівки. Повінь «змила» автомобілі зі стоянок і завалила мости.

Найбільше постраждала територія навколо північно-східного міста Ольвія – тут у деяких місцях вода сягала 3 метрів глибини.

Прем’єр-міністр Італії Енріко Летта ввів в країні надзвичайний стан, зазначивши, що ця повінь – це «національна трагедія». Також прем’єр виділив 20 млн євро з держбюджету для ліквідації наслідків стихійного лиха.

«Ми акцентуємо увагу на основних операціях: порятунок людських життів, допомога евакуйованим мешканцям і очищення доріг», - наголосив Летта.

Повідомляється, що за добу на Сардинії випала шестимісячна норма опадів.

Серед жертв стихії є, зокрема, бразильська сім’я з чотирьох осіб (з них двоє дітей), які потонули у своїй підвальній квартирі у північній частині острова.

Ще три людини загинули, коли автомобільний міст впав на їхній автомобіль. Під час іншого інциденту матір і донька були знайдені мертвими у їхньому авто після того, як його змила стихія.

Серед жертв є також поліцейський, який помер внаслідок падіння моста – чоловік супроводжував швидку допомогу. http://youtu.be/dxCLElJsOC8
Фото: http://www.dw.de/

Теги: ураган, Сардинія, італія


Читайте також:
Коментарі
avatar