У Львові розпочали будівництво нового гіпермаркету
20.11.2013 16:53
У листопаді на вулиці Володимира Великого, 58 у Львові розпочалась підготовка до будівництва торгового центру «Амстор».

Інформація про це міститься на сайті проектно-інформаційної системи BAU-data.

«Амстор» - донецька торгова мережа, яка належить компанії «Смарт-холдинг» мільярдера Вадима Новинського.

Повідомляється, що на земельній ділянці площею 2 га збудують двоповерховий торговий центр площею 7 850 квадратних метрів. Також заплановано облаштування паркінгу.

Зараз тривають підготовчі роботи до початку будівництва. Декларацію на виконання будівельних робіт видали у жовтні цього року. Земельну ділянку під будівництво передали у довгострокову оренду на 10 років у листопаді 2011 року.

Завершити будівництво торгового центру планують у третьому кварталі 2014 року.

Зазначимо, що перший магазин мережі був відкритий у Донецьку в 2003-му році. Зараз вона налічує 28 супермаркетів та один гіпермаркет в 13-ти містах України. До 2018-го року «Амстор» планує збільшити кількість супермаркетів мережі до 76-ти. У Львові «Амстор» планує відкрити щонайменше 5-6 торгових об’єктів.

До слова, за рейтингом журналу Forbes компанія «Амстор» увійшла до ТОП-100 найбагатших компаній України (62 позиція).

Власник мережі «Амстор» Вадим Новинський - народився в Росії, у 2006 році в Києві створив і очолив «Смарт-холдинг». У травні 2012 року указом президента Віктора Януковича Новинський отримав громадянство України, а в липні цього року на проміжних виборах у Севастополі мільярдер пройшов до Верховної Ради України. Джерело: http://zaxid.net/

Теги: будівництво, Торгівля, супермаркет, Амстор, гіпермаркет


Читайте також:
Коментарі
avatar