У Львові презентували український трилер «Тіні незабутих предків» (ВІДЕО)
20.11.2013 17:26
У Львів відбулася презентація українського трилеру «Тіні незабутих предків». На презентацію до Львова приїхав режисер Любомир Левицький та актори, які знімалися у фільмі Дмитро Ступка, Павло Лі, Марина Шако, Софа Галабурад, Роксолана Кравчук, Владислав Никитюк та Олег Цьона.

Презентація відбулася із традиційною червоною доріжкою та роздаванням автографів, повідомляє Galinfo.

Бюджет стрічки склав майже 1 млн доларів. У прокаті стрічка з’явилася 14 листопада. Фільм користується такою популярністю, що інколи складно дістати білет.

Під час прес-конференції режисер Любомир Левицький розповів, що цікавився у людей, скільки вони знають «наших фільмів», однак йому завжди називали фільми російського виробництва.

«Це не наші фільмі, друзі, це закордонне кіно. Українці та росіяни ментально різні. На жаль, у нас ринок порожній, щоб з’явилася конкуренція протягом року треба знімати до 30 фільмів. І краще я буду знімати містично-пригодницькі фільми, чим фільми про ментів і бандитів», - розповів Любомир Левицький.

Він також зазначив, що актори на знімальному майданчику швидко знайшли спільну мову, встигли подружитися і навіть закохатися. Так, актор Владислав Никитюк почав стосунки із колегою Роксоланою Кравчук.

«Я проти романів на знімальному майданчику, бо це жахливо, але в даному випадку роботі це не заважало», - зазначив Левицький.

Він також зізнався, що «Тіні незабутих предків» - це незавершена історія.

«Легенда, яку мені розказали, значно глибша, а у фільмі ми показали лише її маленьку частину. Якщо українському глядачу це сподобається, то ми обов’язково дорозказуємо йому цю легенду у ьільш масштабному форматі», - зазначив режисер. http://youtu.be/oiZHgrXyJr8

Теги: режисер, актор, триллер, Трейлер, Любомир Левицький, презентація, фільм


Читайте також:
Коментарі
avatar