ЄС очікує деталей рішення Кабміну про припинення підготовки до угоди про асоціацію
21.11.2013 17:51
Євросоюз очікує деталей прийнятого Кабміном України рішення про припинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС, зазначаючи при цьому, що тільки українське керівництво приймає рішення про своє майбутнє.

Про це заявив міністр закордонних справ Литви, що головує в Євросоюзі, Лінас Лінкявічюс сьогодні, 21 листопада, під час конференції, присвяченої Східному партнерству, пише korrespondent.net.

"Складно коментувати (таку інформацію) відразу ж. Ми завжди говорили, що це в руках українців, що вони хочуть робити, і, в кінцевому підсумку, це українські лідери, зокрема, президент Янукович будуть вирішувати, яким буде рішення, ніхто не буде приймати рішення за них", - заявив політик.

Він зазначив, що наразі складно оцінювати прийняте рішення, оскільки його деталі залишаються невідомими.

"У нас немає деталей з України. Давайте будемо обережними і не будемо поспішати з якимись висновками. Для того, щоб відреагувати, потрібен деякий час. Ми повинні отримати інформацію з усіх сторін. Бо я знаю, що в парламенті ще йде робота, і моє питання - навіщо, для чого, якщо вони хочуть зупинитися. Я також очікую, що президент також щось скаже", - сказав Лінкявічюс.

Нагадаємо, сьогодні, 21 листопада, Кабмін України призупинив процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом.
Теги: Азаров, уряд, кабмін, євроінтеграція, ЄС, асоціація


Читайте також:
Коментарі
avatar