Біля двох тисяч мітингувальників у Львові рушили до пам’ятника Франку (ВІДЕО)
22.11.2013, 14:59
Біля двох тисяч мітингувальників сформували колону і рушили від Львівської облдержадміністрації через центр до площі перед Львівським національним університетом ім. І. Франка.

Дорогою вони вигукують: «Студенти за Європу!», «Україну в ЄС», «Революція!».

Зранку під стіни Львівської ОДА почали сходитися мітингувальники, переважно студенти.

Нагадаємо, 21 листопада Кабмін розпорядився призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Невдоволені таким рішення уряду українці вийшли на акції протесту в Києві, Львові та інших містах України. Одразу після рішення українського Кабміну один із членів місії Європарламенту в Україні Олександр Кваснєвський заявив, що на саміті у Вільнюсі не буде підписано угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Увечері обурені такими діями влади українці почали стихійно приходити на головні площі своїх міст, щоб висловити свій протест і вимагати повернення до євроінтеграції. У Києві та Львові частина активістів залишалася на мітингу до ранку.

Джерело: http://zaxid.net/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: кабмін, акція, ЄС, студенти, асоціація, майдан, євромайдан

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...