По всьому світу українці збирають свої євромайдани
22.11.2013 22:52
Українці по всьому світу збираються вийти на вулиці на знак протесту проти згортання євроінтеграції України.

Як повідомляє VIDIA, акції протесту вже заплановані на найближчі суботу та неділю у містах Італії, Великобританії, Німеччини, Польщі, США.

У Facebook одне за одним з’являються анонси майбутніх протестних акцій. Так, українців у Польщі кличуть вийти на пікет у Варшаві в неділю, 24 листопада. Акція на підтримку угоди про асоціацію з ЄС має розпочатися о 13:30 під Посольством України у Польщі.

«Будьте патріотами не лише онлайн! Підтримаємо наших братів та сестер що вишли на майдани у Києві та інших містах України та поза її межами. Розповсюджуйте цю подію серед друзів, та приводьте їх із собою! Нас є багато, та незалежно від того де ми проживаємо чи народились ми – один народ, одна нація!», – закликають активісти зустрітись українців, які знаходяться у Кракові. Там зустріч запланована на суботу. Після літургії о 11:30 і покладання квітів до меморіальної дошки жертвам Голодомору та українці рушать ходою до Українського Консульства у Кракові.

«Це може бути нова українська революція, а може – просто ще один важливий крок до прокидання українців від вічного сну під назвою “Хтось інший це за мене зробить”. Так чи інакше – Берлін приєднується! В неділю 24 листопада 2013 о 12 годині збираємося біля Бранденбурзьких воріт. Приходьте на 15-20 хвилин раніше, щоб всім знайтися», - зазначено у запрошенні для українців у Німеччині.

Українці Італії також уже заявили про свій протест проти призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Перша акція протесту відбудеться завтра у Римі, коло базиліки св. Софія (Via di Boccea 478). О 16:00 там буде Літургія-Панахида за жертвами Голодомору. Опісля усі охочі зможуть підписати лист-звернення до українців на Майдані.

Український конгресовий комітет Америки закликає українців у Нью-Йорку до протесту. В суботу о 3:30 усіх небайдужих чекатимуть під будівлею Постійного представництва України при Організації Об’єднаних Націй.

Українці Великобританії збираються у суботу о 12:00 на Парламентській площі у Лондоні. Усіх просять приходити із прапорами України та ЄС.

Як відомо, учора уряд оприлюднив розпорядження про призупинення процесу підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС. У той же день увечері на Майдані Незалежності зібралися близько тисячі незгідних із рішенням влади. Наступного дня у Києві та обласних центрах України продовжились акції протесту.

Світовий Конгрес Українців уже засудив рішення владних структур України щодо зупинки процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та відновлення активного діалогу з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу.
Теги: ЄС, майдан, асоціація, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar