"Карпати" в останньому матчі сезону зіграли у нічию (ВІДЕО)
23.11.2013 20:35
Львівські "Карпати" у принциповому протистоянні зіграли у результативну нічию із донецьким "Металургом".

Зважаючи на травму Пашаєва та дискваліфікацію Федорчука, склад «Карпат» на останню гру в 2014 році можна було передбачити без особливих труднощів. Олександр Севідов виставив усіх найсильніших: фланги оборони зайняли Мірошніченко та Костевич, у центрі захисту вже звично діяли Пластун та Балажіц, який дебютував за національну збірну Словенії. Опорну зону тренер віддав Ткачуку та Голодюку, а трохи вище розташувався Льопа. Младен Бартуловіч, після дискваліфікації, повернувся на лівий фланг півзахисту, а на правий Олександр Севідов відрядив Сергія Зеньова, який відзначився двома голами за національну збірну Естонії в останніх матчах. Олександр Гладкий, ясна річ, зайняв позицію центрфорварда.

Саме Гладкий і став героєм перших хвилин. Буквально у першій своїй атаці Бартуловіч обігрався з Костевичем на фланзі і видав феноменальну передачу на форварда. Сашко виграв позицію в оборонця і підставив голову – м’яч влучив у штангу, відлетів до Гладкого, після добивання якого опинився в сітці воріт! Таким початком карпатівці шокували гостей, але ті здаватися не збиралися.

Та поки «Металург» звикав до незручного рахунку, карпатівці могли забити ще кілька м’ячів. Бартуловіч, Льопа, Ткачук та Зеньов час від часу опинялися на непоганих позиціях, але оборонці цього разу діяли відчайдушно та впевнено. Практично усі удари були заблоковані, а в інших випадках «левів» підводила точність. Так, Зеньов увірвався до карної зони і на швидкості не то пробивав, не то прострілював – у результаті ніхто з партнерів не встиг замкнути дальню штангу. Момент був і в Гладкого, який знову виграв повітря в оборонців після навісу від Льопи. Але у ворота Сашко не влучив.

Попри більшу кількість моментів, піти на перерву з привабливим результатом «Карпатам» не вдалося. В одній з атак Нельсон хитнув захисника і сильно пробив низом. Ільющенков зреагував на цей удар і м’яча відбив, але зробив він це дуже невдало – просто перед собою. Мораесу нічого не залишалося як скористатися з такого подарунку і добити круглого в сітку. Гол надихнув гостей. Кінець першого тайму пройшов у їхніх атаках. Той же Мораес намагався ще раз пробити Ільющенкова, але не влучив у ворота.

Щодо контратак «Карпат», то чи не всі вони були перервані за допомогою фолів, зокрема й грубих, у виконанні гравців «Металурга». Чи то лікті, чи то підніжки – суддя час від часу зупиняв гру, але до перерви не показав гостям жодного попередження. Натомість Сергій Зеньов, який притримав суперника в центрі поля одразу ж побачив перед собою жовту картку.

Другий тайм почався так само, як і закінчувався перший – атаками «Металурга». Гості досить натхненно атакували, але свої зони не оголяли. «Карпати» діяли не так агресивно, переважно грали без м’яча. Це втілилося у другий гол гостей – Болбат, у стилі електрички, пролетів повз Балажіца, який не встиг вибити м’яча і технічно пробив у дальній кут. В цьому епізоді Ільющенков був безсилим. Рахунок став 1:2 і, по правді, важко було сказати, за рахунок чого «Карпати» зможуть бодай зрівняти рахунок. Не будемо обговорювати дії арбітра цього матчу – Дмитра Кутакова. Можна лише сказати, що експертам буде про що поговорити. Надто часто глядачі зривалися зі своїх місць із обурливими вигуками на адресу рефері.

Та, як би не було, «Карпати» знову показали характер. Коли вже часу залишалося дуже мало, Денис Мірошніченко отримав м’яча на правому фланзі і навісив до штрафного. Гладкий виборов позицію в оборонця, скинув собі під удар і потужно поцілив у нижній кут. Таким чином нападник нарешті переконав критиків, що поставили на ньому хрест, у їхній неправоті. Нарешті, Сашко перервав свою серію з невдалих матчів та втрачених моментів.

У підсумку так матч і закінчився. «Карпати» знову зіграли внічию з сильною командою і закінчили сезон в цьому році. Тепер на «левів» чекатиме відпустка, адже матч проти «Арсенала» не відбудеться.

"Карпати" (Львів) - "Металург" (Донецьк) 2:2

Голи: Гладкий 2, Гладкий 87 - Мораес 23, Болбат 54

"Карпати": Ільющенков, Мірошниченко, Пластун, Голодюк, Ткачук, Льопа (Мартинюк, 63), Балажіц, Зеньов (Васін, 76), Бартулович, Гладкий, Костевич

"Металург": Бандура, Болбат, Прийма, Насонов (Польовий, 72), Зотов, Алешандре (О'Ді 90), Макрідіс, Мораес, Лазич, Нельсон (Морозюк, 81), Чечер

Попередження: Зеньов 28, Мірошниченко 59, Льопа 62, Ткачук 84 - Прийма 47, Морозюк 90 +3, Болбат 90 +5 Джерело: http://www.fckarpaty.lviv.ua/