Сьогодні в Європарламенті вирішуватимуть, як підтримати Україну
25.11.2013 16:01
У понеділок, 25 листопада, у Європейському парламенті відбудеться нарада щодо призупинення українським урядом європейської інтеграції. Про це повідомляє Польське радіо з посиланням на повідомлення у соцмережі євродепутата Яцека Саріуша-Вольського, передає УНН.

Призупинення українським урядом європейської інтеграції коментується не тільки офіційно, на пресових конференціях чи в заявах, дискусія опанувала також соціальні мережі.

Євродепутат, Яцек Саріуш-Вольський, у соцмережі нагадав, що у понеділок у Європейському парламенті відбудеться нарада з цього питання. Буде також прийнята відповідна постанова Європейської народної партії. “Необхідно підтримати проєвропейський протест в Україні”, - наголосив польський євродепутат.

Так, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський у Твіттері написав, що українці - це європейці і Євросоюз готовий підписати Угоду про асоціацію з Києвом, для того, щоб допомогти модернізувати країну.

Євросоюзний комісар у справах розширення і політики сусідства Штефан Фюле запевняє, що “прагнення до модернізації України залишається з боку Брюсселя рішучим, а двері Євросоюзу для Києва відкриті”.

До дискусії долучився також колишній радник американського президента Джіммі Картера Збіґнєв Бжезінський. “Вибір національного підданства доконано задля особистого реваншу і власних амбіцій”, - зауважив політик.

Євродепутат Роберт Тишкєвич переконаний, що “з боку Європейського Союзу та Польщі, необхідно задіяти термінову дипломатичну ініціативу - ще не все втрачено”.

Нагадаємо, 21 листопада, Кабінет міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС у зв’язку зі значними економічними ризиками України.
Теги: Радослав Сікорський, майдан, асоціація, євромайдан, Штефан Фюле, ЄС


Читайте також:
Коментарі
avatar