Не треба таврувати почуття і мрії українців партійною символікою!, - Мустафа Найєм (ВІДЕО)
26.11.2013 14:46
Опозиція не погодилася з наполегливою пропозицією громадських активістів проводити мітинг на Європейській площі у Києві без партійних прапорів. Тим самим вона допустила помилку, але це не впливає на переконання людей, які продовжують виходити на вулиці і захищати свій вибір. У цьому переконаний журналіст Мустафа Найєм, – пише «Телекритика».

За три дні до народного віче на Європейській площі громадянські активісти зустрічалися з лідерами опозиції.

«У нас була єдина вимога: давайте все робити без партійної символіки. Це ж очевидно. Всі виходять під європейськими прапорами. Ну уявіть собі: площа стоїть вся в синіх прапорах. Яценюк, Кличко і Тягнибок стоять з синіми прапорами та прапорами України. Це таке єднання. Те, що було в 2004 році, коли був один колір. А тут колір подарований вам.

Погодилися всі, окрім Тягнибока. Він сказав: «Ми не підемо». І нам прямо було сказано: «А ви хто? Ми – партія, яка перемогла і пройшла до парламенту, а коли переможе партія безпрапорників, от тоді будете диктувати. Ми будемо виходити під прапорами із нашою партійною символікою, тому що вважаємо, що це підтримає більше людей». Напевно, вони думають: що ті, хто прийшов 24 листопада на Європейську площу, прийшли до них.

Але більшість людей, які там стояли, були без прапорів. Дивно, що вони вирішили, що їхні прапори мають більше підтримки, ніж народні почуття, бажання і мрії. Це, мені здається, було помилкою. Але це не критична помилка, тому що ідея нікуди не поділася», – вважає журналіст Мустафа Найем.
Теги: Олег Тягнибок, Мустафа Найем, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar