Київські студенти оголосили всеукраїнський страйк
26.11.2013, 18:25
Сьогодні, 26 листопада, кілька університетів оголосили про початок Всеукраїнського страйку на підтримку євроінтеграції. Серед них тепер мінімум три навчальних заклади - Києво-Могилянська академія, Університет імені Шевченка і Ужгородський університет.

Наразі студенти з Могилянки дійшли колоною до парку Шевченка, де об'єдналися з однодумцями з КНУ. Зараз вони вирушили в бік Майдану Незалежності, за різними оцінками там від півтори до двох тисяч активістів.

Як повідомляє korrespondent.net, Національний університет Києво-Могилянська академія вранці 26 листопада проголосував більшістю за приєднання до Всеукраїнського студентського страйку.

Завтра, 27 листопада, о 12:00 вони займуться обранням координаційної ради разом з президентом академії Сергієм Квітом. Відомо, що викладачі свою роботу припиняти не будуть.

Крім того, всі студенти мають намір зібрати прапори університетів і завтра о 14:00 скерувати посилкою до Вільнюса в честь майбутнього саміту.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: студенти, євромайдан, Страйк, ЄС

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...