Личаківська податкова підбила підсумки
26.11.2013 17:23
ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Мін доходів у Львівській області підбило підсумки за 10 місяців роботи.

6,7 мільйони гривень плати за спеціальне використання води надійшло до зведеного бюджету Личаківського району


Платниками збору відповідно до ст.323 Податкового кодексу України є: водокористувачі - суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

З початку року в ДПІ Личаківського району платниками цього податку є 224 підприємства, та 98 фізичних осіб.

За 10 місяців поточного року до зведеного бюджету Личаківського району надійшло 6,7 мільйони гривень збору за спеціальне використання води, що на 5,9 мільйони гривень більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

До місцевого бюджету Личаківського району надійшло понад 24 мільйони плати за землю

Платниками цього податку відповідно до ст.269 Податкового кодексу України є: власники земельних ділянок, земельник часток (паїв), землекористувачі та орендарі земельних ділянок.

З початку року в ДПІ Личаківського району платниками цього податку є 373 землекористувачі та 243 орендарі земельних ділянок – юридичні особи, та 4722 власники земельних ділянок – фізичні особи.

За 10 місяців поточного року до місцевого бюджету Личаківського району надійшло 24,1 млн.грн. плати за землю, що на 1,1 млн..грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

В Личаківській податковій 99% платників подають РРО-звітність в електронному вигляді

В ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області зареєстровано 572 одиниці касових апаратів, з яких 566 вже приєднані до Єдиної системи обробки даних Міністерства доходів і зборів України. Нові апарати автоматично передають дані про проведені розрахунки на спеціальний сервер Міндоходів.

Податківці нагадують, що користувачам касової техніки при її придбанні або заміні слід обов’язково звертатися до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО щодо проведення ними відповідного доопрацювання такої моделі.

Згідно із Законом України від 21.06.2013 р. №357-VII «Про внесення змін до прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України» фінансова відповідальність настає з 1 січня 2014 року. До цього часу за неподання електронної звітності платників, які використовують касові апарати, не штрафуватимуть.

Спрощенці Личаківського району сплатили до бюджету майже 24 млн. грн. єдиного податку

За десять місяців цього року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі ГУ Міндоходів у Львівській області та застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили 23,8 млн. грн. єдиного податку. Майже 68% цієї суми надійшло від спрощенців-фізичних осіб, яких у районі налічується 3,6 тисячі.

З початку 2013 року від фізичних осіб-підприємців місцевий бюджет отримав 16,2 млн. грн., що більше на 5,7 млн. грн. у порівнянні з січнем-жовтнем минулого року.

Юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили до місцевого бюджету 7,6 млн. грн. єдиного податку. Бюджет отримав додаткових 1,8 млн. грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

52 млн.грн. надійшло єдиного соціального внеску у жовтні

ДПІ у Личаківському районі м. Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області в жовтні поточного року прийнято 3,5 тисяч звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Надходження від сплати єдиного соціального внеску станом на 01.11.2013 р. склали понад 52 млн. гривень.

Податківці нагадують, звітність щодо єдиного соціального внеску суб’єкти господарювання можуть подавати засобами електронного зв’язку із застосуванням електронного підпису, на паперових носіях разом із електронною формою та, якщо у страхувальника менше п’яти осіб, то він може подати звіт у паперовому вигляді. Для електронного звітування платника потрібно тільки завантажити відповідну програму і отримати електронний ключ, який Міндоходів надає безкоштовно.
Теги: податкова, ДПІ


Читайте також:
Коментарі
avatar