Київські Євромайдани об'єдналися
26.11.2013, 18:47
Лідери опозиції та організатори мітингу на Майдані підписали спільну заяву про об'єднання Євромайданів на Майдані Незалежності та Європейській площі.

"Сьогодні на Європейську площу та Майдан Незалежності у Києві, на десятки інших Євромайданів в різних містах України вийшли сотні тисяч наших співвітчизників, щоб підтримати ідею європейської асоціації. Площі та вулиці наших міст стали спільним простором свободи в Україні, де кожен може висловити свою думку та продемонструвати свою власну позицію щодо дій української влади", — йдеться у заяві.

За словами лідерів Євромайдану, євроінтеграція об'єднала різних людей всієї країни.

"Ми, політики та громадські активісти, будемо спільно координувати свої дії та надавати взаємодопомогу, забезпечувати захист учасників мітингів, щоденно повідомляти про подальші кроки", — додають лідери Майданів і закликають допомагати людям одягом та їжею.

Як повідомляє канал новин 24, спільну заяву підписали Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок, а а також організатори мітингу на Майдані.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: євромайдан, об'єднання

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...