США попередили владу України про наслідки у разі силових дій проти євромайдану
29.11.2013 22:53
За словами посла США Джеффрі Пайетта, США дуже чітко пояснили, що демонстрації, що відбувалися на цьому тижні, це позитивний факт, який свідчить про силу демократії в Україні.

США застерігають українську владу від застосування сили проти мітингувальників у Києві і попереджають про серйозні наслідки для двосторонніх відносин у разі розгону Евромайдана, заявив американський посол в Україні Джеффрі Пайетт (фото).

«Для Сполучених Штатів свобода слова і свобода преси - фундаментальні засади. Ми постійно повторюємо, що це наш найвищий пріоритет. Повага цих цінностей - одна з основ наших стратегічних двосторонніх відносин. Відхід від цих принципів буде мати серйозні наслідки», - сказав він в інтерв'ю українській службі «Голосу Америки».

За його словами, позиція США донесена до українських властей. «Ми дуже чітко пояснили і публічно, і в особистих бесідах, що демонстрації, що відбувалися на цьому тижні, це позитивний факт, який свідчить про силу демократії в Україні, і його необхідно поважати», - зазначив Пайетт.

Дипломат також засудив напади на працівників ЗМІ, які відбулися в п'ятницю в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми дуже різко засуджуємо атаки на журналістів, в тому числі, і сьогоднішні напади. Це дуже неприємні випадки», - підкреслив він. Джерело: http://newsradio.com.ua/

Теги: сша, попередження, звернення, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar