Богословська: "2-го грудня буде створена нова парламентська більшість"
30.11.2013 16:55
За словами народного депутата Інни Богословської, у Верховній Раді має з’явитися нова, проєвропейська більшість. Про це Богословська сказала в коментарі УНН.

Вона вважає, що що нова парламентська більшість сформується уже до понеділка.

"Головне – не допустити реалізації путінського та медведчуковського плану по розриву України на кілька держав. Хоча такий сценарій наразі реалізується – руками Віктора Януковича. Янукович допомагає реалізувати старі плани Володимира Путіна по розділу України та приєднання частини території до Росії. Тому ми всі ми повинні об’єднатись та забути про особисті амбіції, створювати нову парламентську більшість в Верховній Раді Україні. Вона буде створена 2 грудня", - наголосила Інна Богословська.

Інна Богословська в коментарі УНН наголосила, що залишає лави Партії регіонів через застосування сили проти мирних демонстрантів під час розгону Євромайдану у Києві та в знак протесту проти впливу президента РФ Володимира Путіна на політику Партії регіонів.

"Я не можу знаходитись у партії поряд з людьми, які пустили кров мирним демонстрантам. Сьогодні зранку я підготувала свою заяву про вихід з Партії регіонів та в понеділок зранку її подам. Моє рішення пов’язано з тим, що влада застосувала силу проти мирних жителів", - наголосила політик.

"Сьогодні вихідні, нікого з керівництва Партії регіонів я про своє рішення ще не інформувала. Моя заява лежить у моїх помічників, які в понеділок зранку подадуть її до парламенту", – додала вона.

На уточнююче питання, чи говорила вона вже з кимось про своє рішення, Богословська зазначила: "З ким з фракції я повинна була узгоджувати це питання?"

"Це моє суверенне право, як і право України бути вільною від імперії Володимира Путіна", - наголосила вона.

Народний депутат Інна Богословська, яка написала заяву про вихід з Партії регіонів, у зверненні до громадян України з цього приводу наголосила, що наразі слід відправити у відставку уряд М.Азарова та запропонувати Президенту України Віктору Януковичу після низки необхідних для країни кроків також піти у відставку, повідомляє УНН з посиланням на оприлюднений прес-службою політика документ.

"Сьогоднішня політика зовсім втратила сакральність і всі плани потрібно оголошувати публічно. Тому пропоную обговорити аналіз ситуації та план дій", - зазначила вона у зверненні.

на думку І.Богословської, "ні в кого не повинно бути сумнівів, що в Україні почав реалізовуватися план по розділу суверенної і єдиної держави Україна на кілька частин".

"Чи розуміє це Янукович, стурбований своєю владою, невідомо, але такий план почав реалізовуватися під вивіскою Януковича руками опричників Путіна в Україні. Саме тому головне завдання сьогодні - підняти всіх тих громадян Південно-Сходу, які не хочуть жити в путінській Росії і бути бидлячими козлами в цій бидлячій нео-імперії. Центр і Захід все одно відкинуть страх і масово будуть відстоювати себе і власну країну. Впевнена , що на Південно-Сході серед молоді абсолютна більшість хочуть європейських цінностей, а значить, і їх батьки підтримають своїх дітей", - зазначила І.Богословська.

Щодо плану дій, які необхідні наразі, політик наголосила: "Перше і найголовніше - це створити нову більшість у парламенті і зробити з українського парламенту головний політичний центр України". На її думку, всі об'єктивні і суб'єктивні передумови для цього є.

"Друге - звернутися від нової більшості до спікера парламенту В.Рибака з вимогою організувати роботу вищого законодавчого органу країни. Якщо він не згоден або не в силах - він повинен подати у відставку. Народ України буде йому вдячний. Третє - відправити у відставку уряд Азарова", - наголосила політик.

Також, на її думку, "необхідно запропонувати Януковичу варіант , який може вберегти Україну від кровопролиття і зберегти Януковича, членів його сім'ї та найближче оточення від відплати: негайно звернутися до ЄС про скликання позачергового саміту Україна - ЄС для підписання Угоди про Асоціацію, підписати угоду і подати у відставку".

"Такий варіант Плану дій - єдиний варіант безкровного розвитку події і демократичних виборів президента. Якщо такий сценарій не реалізується, кровопролиття в країні не уникнути. Відповідально заявляю, що я готова на самопожертву заради своєї країни, дітей та онуків. Сподіваюся, що на це готові і ті, хто має намір очолити цю трудну боротьбу за вільну, цілісну і незалежну Україну. Така реальність. І її повинні усвідомити всі - і політики, і суспільство", - наголосила вона. Фото: http://www.viche.org.ua/

Теги: переворот, євромайдан, Богословська


Читайте також:
Коментарі
avatar