8-річний тернопільський хлопчик передав послання керівництву України
02.12.2013 01:51
Незвичайний плакат сьогодні отримав мер Тернополя Сергій Надал. На ньому намальовані бійці "Беркуту", українці, карета "швидкої допомоги", прем'єр-міністр Микола Азаров та президент Віктор Янукович біля сейфа з грошима. Над малюнком напис: "Україна сьогодні". А внизу підпис: "Я незалежна дитина. Мені 8 років. Я хочу мати краще майбутнє!!!"

Як повідомляє Gazeta.ua, речниця міського голови Катерина Калуш розповіла, що тернополянка із дитиною підійшли до мера одразу після сесії на Театральній площі.

"Це спонтанно вийшло. Сергій Віталійович спілкувався з людьми. І тут підійшли мама з хлопчиком. Вони не представлялися, навіть не знаємо їхніх імен. Жінка сказала, що цей малюнок-плакат намалював її 8-річний син. Попросили передати його керівництву держави. А ми вирішили вирішили виконати це прохання і оприлюднили цей малюнок на сайті мерії".

За словами прес-секретаря, це перше таке звернення до Сергія Надала.

"Минулого тижня мами з дітками виходили на прогулянку на честь підтримки ЄС до пам'ятника Івану Франку. Але тоді нічого міському голові не передавали. Може, удома тернополяни і мають багато малюнків на цю тему. Та офіційно це перше таке звернення і перший плакат".
Теги: хлопчик, Беркут, розгін, переворот, євромайдан, малюнок


Читайте також:
Коментарі
avatar