"Чекайте на наш гнів", - Anonymous пригрозила Уряду і міліції України:
04.12.2013 11:49
У той час як український уряд відмовляється прислухатися до голосу народу, група хакерів Anonymus вирішила позичити свій власний голос для українців, посилюючи його через всі свої ресурси. Вони заявили про підтримку беззахисних і побитих озброєним «Беркутом» протестувальників і розпочали Операцію Україна. При цьому попередили, що операція стосується міліції, уряду і корумпованих політиків. «Ми ніколи не пробачаємо. Ми ніколи не забуваємо. Чекайте на наш гнів», – йдеться у заяві.

Текст заяви у повному обсязі

«Для народу України, ми Anonymous.

Для політиків, міліції, і уряду України

Anonymous спостерігає за революцію, яка розгортається у вашій країні.

Ми пильно стежимо як жорстоко і по-варварськи міліця придушує демонстрації і як у них наростає гнів.

Коли політики приймають рішення на основі своїх власних інтересів, не зважаючи на бажання та волю народу, конфлікти неминучі.

Те, що ми бачимо, що розгортається в Україні, це не просто конфлікт, який стосується зв’язків народу з Європейським Союзом чи Росією, це боротьба, щоб притягнути корумпований уряд до відповідальності за закулісні угоди в тіні і кричуще нехтування до інтересів українців.

Коли Президент Віктор Янукович поступився тиску з боку Росії і відмовився від угоди ЄС за тиждень до того, як вона мала бути підписана, він показав презирство до українських виборців і боягузливу нездатність постояти за себе, свій уряд, чи демократію, яку, як він стверджує, представляє.

Ми бачимо на вулицях Києва та інших міст населення обурене державним обманом, і утиском своїх демократичних прав. Український уряд в черговий раз показав, що це боягузтво, допустивши насильство стосовно протестуючих руками «Беркуту», захищаючи інтереси влади.

Вибір очевидний, коли ми бачимо фотографії беззбройних українців, закривавлених, але непокірних, що зіткнулися лицем в лице з переважюючою силою – добре озброєних і підготовлених офіцерів.

Anonymus сприяє слабким, хоробрим, що готові ризикувати своїм життям і здоров’ям за ідею, яка переростає у велику справу.

Це бажання ризикувати, щоб відбулися зміни, це те, що Anonymus розуміє дуже добре.

Янукович загнав себе в кут, він не може ризикувати розлютити президента Володимира Путіна, тому підтримує таємну домовленість, яка була на переговорах за закритими дверима в листопаді. Однак і не може зрозуміти – ризикує далі розпалюючи лють свого власного народу. Це, здавалося б, балансування, під час якого судилося його повалити.

Так що повинно бути зроблено в Україні зараз?

У той час як український уряд відмовляється прислухатися до голосу народу, який він представляє, Anonymus позичить свій власний голос для них, посилюючи його через всі ресурси, що є в розпорядженні.

Янукович топчучи сподівання свого народу, обрушив на активістів, журналістів і протестуючих, які прагнуть змін, насильство.

Ми заявили про свої дії, щоб нас почула міліція, уряд і корумповані політики.

Операція Україна почалася.

Ми Anonymus.

Ми легіон.

Ми ніколи не пробачаємо

Ми ніколи не забуваємо

Для уряду України, для поліції..

Чекайте на наш гнів».
Теги: anonymous, хакер, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar