Автомобілісти заблокували базу "Беркуту" (ВІДЕО)
05.12.2013, 03:13
Автомобілісти пікетували базу "Беркуту" на Червонозоряному проспекті в Києві. Відео на своїй Facebook-сторінці розмістила Анна Сорока.

Окрім того, за повідомленням спільноти #Євромайдан. Заблокована також військова частина у Василькові."Тримаємо оборону військової частини на території Авіаційного коледжу у Василькові - саме тут 33 автобуси із спецвійськами, які мали рушити на Майдан. Ми живим ланцюгом заблокували виїзд - і не випускаємо автобуси", - повідомив один з місцевих мешканців.

"Щойно завершив переговори з начальником військового гарнізону, генерал-майором Аркадієм Вашутіним. Він дав слово не застосувати проти нас силу і охороняти акцію від тітушок, оскільки керівництво гарнізону теж не зацікавлене у провокаціях", - додав він.

"Оборона триває, припиняти її не можна ні на хвилину. Браття і сестри, приєднуйтесь до акції - ми повинні не допустити нового кровопролиття на Майдані. Дорогі васильківці, не будьте байдужими: нам дуже треба гарячий чай і бутерброди", - зазначив він.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Беркут, активісти, євромайдан

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...