Міліцію Львівської області пікетували через Панаса (ВІДЕО)
09.12.2013 20:52
Близько 150 осіб пікетували ГУ МВС у Львівській області через затримання фотографа та активіста Євромайдану Олега Панаса, вимагаючи його звільнення.

Про це повідомляє інтернет-видання ZAXID.NET.

Начальник ГУ МВС у Львівській області Олександр Рудяк вийшов до пікетувальників і розповів, що міліція Львівщини справді сприяла затриманню Олега Панаса. Втім, за словами головного міліціонера Львівщини, на даний момент затриманого вже етапують до Києва; йому інкримінують 5 статей ККУ.


Нагадаємо, сьогодні міліція затримала фотографа Олега Панаса у Львові. Як розповіли очевидці, двоє чоловіків вели Олега Панаса, який вже був у кайданках. Керівник обласної міліції Олександр Рудяк підтвердив ZAXID.NET факт затримання і сказав, що фотографа затримали згідно з постановою одного з київських судів, не уточнивши якого саме.


Водночас джерела ZAXID.NET у правоохоронних органах повідомляють, що Олега Панаса підозрюють у руйнуванні об’єктів електропостачання на Майдані, заворушеннях та опорі міліції. Його планують перевезти до Києва для участі у судовому засіданні.

Олександр Рудяк розповів, що кримінальне провадження відкрите за ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна), ст. 294 (масові заворушення), ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель і споруд), ст. 342 (опір представникові влади, працівникові правоохоронних органів), ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).
Теги: олег панас, арешт, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar