Податкова інформує про результати роботи за 11 місяців
09.12.2013 14:41
ДПІ у Личаківському районі міста Львова Головного управління Міністерства доходів і зборів України інформує про результати роботи за 11 місяців 2013 року:

1 мільйон 906 тисяч гривень заборгованої заробітної плати виплатили працівникам роботодавці Личаківського району


Личаківською податковою інспекцією разом з іншими органами державної влади постійно проводиться індивідуальна роз’яснювальна робота з підприємствами, які мають рівень заробітної плати менше встановленого законодавством мінімуму, та тими, що мають заборгованість з виплати заробітної плати.

Так, з початку року було проведено понад 70 зустрічей з керівниками підприємств які занижуть та не виплачують заробітну плату своїм працівникам. Як результат – 19 суб’єктів господарювання протягом року погасили заборгованість із заробітної плати у сумі 1 мільйон 906 тисяч гривень. При цьому до бюджету додатково надійшло 280 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

За оперативними даними, протягом року спостерігається тенденція до зменшення показника заборгованості із виплати заробітної плати. Так на 1 січня 2013 року така заборгованість становила 1950,4 тис. грн., у відповідному періоді минулого року - 4158,1 тис. грн., а на 1 листопада 2013 року – 1253,5 тис.грн.

Зустрічі з бізнесом, співбесіди та роз’яснювальна робота, що проводяться в Личаківській податковій спрямовані на захист інтересів громадян у дотриманні роботодавцями норм трудового законодавства, адже легалізація заробітної плати, боротьба з виплатами зарплат у «конвертах» - є пріоритетним напрямком діяльності органів доходів і зборів.

В Личаківській податковій 100% платників подають РРО-звітність в електронному вигляді

ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує, що всі суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або в безготівковій формі при продажу товарів, або наданні послуг у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій, що включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, та з 1 січня 2013 року подавати до органів Міндоходів електронну звітність з РРО.

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013р. №704 оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. До оновленого переліку сертифікованих приладів увійшли 62 моделі касових апаратів, які відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі. В оновленому Реєстрі виключено старі моделі реєстраторів розрахункових операцій, які не передають звітність в електронній формі.

Згідно з Порядком реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), органи Міндоходів повинні скасувати реєстрацію таких РРО до 01.12.2013 року.

На сьогодні в інспекції зареєстровано 584 одиниці сертифікованих касових апаратів, які пройшли персоналізацію та подають звітність в електронному вигляді.

Водночас нагадуємо, у разі непереобладнання старих моделей РРО, що не відповідають сучасним вимогам, з 01.12.2013 року їх використання є незаконним.

З початку року фізичним особам видано понад 3256 реєстраційних номерів облікової картки

Протягом січня-листопада 2013 року ДПІ у Личаківському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області видано 3256 реєстраційних номерів облікової картки платника податків громадянам Личаківського району міста Львова.

Водночас нагадуємо: oтримати картку платника податків можна в Центрі обслуговування платників за місцем реєстрації.

Фізична особа, яка не досягла шістнадцяти років або є неповнолітньою і ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі. Замість неї це може зробити один із батьків (усиновитель, опікун, піклувальник). Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, видається протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи її законного представника або уповноваженої особи до державної податкової інспекції за місцем проживання. У такому документі зазначається реєстраційний номер облікової картки.

У разі зміни облікових даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб (паспортних даних або місця проживання), необхідно протягом місяця повідомити про це територіальний орган Міндоходів для внесення відповідних змін.

У листопаді надійшло 45 мільйонів єдиного соціального внеску

ДПІ у Личаківському районі м. Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області в листопаді поточного року прийнято 3,.5 тисяч звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Надходження від сплати єдиного соціального внеску у листопаді склали понад 45 млн. гривень.

Нагадаємо, звітність щодо єдиного соціального внеску суб’єкти господарювання можуть подавати засобами електронного зв’язку із застосуванням електронного підпису, на паперових носіях разом із електронною формою та, якщо у страхувальника менше п’яти осіб, то він може подати звіт у паперовому вигляді.

Для електронного звітування платника потрібно тільки завантажити відповідну програму і отримати електронний ключ, який Міндоходів надає безкоштовно. Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua.

Рахунки, відкриті Міндоходів в органах Держказначейства, розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html

Спрощенці Личаківського району сплатили до бюджету майже 28 млн. грн. єдиного податку

За одинадцять місяців цього року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі ГУ Міндоходів у Львівській області та застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили 27,7 млн. грн. єдиного податку. Майже 68% цієї суми надійшло від спрощенців-фізичних осіб, яких у районі налічується 3,6 тисячі.

З початку 2013 року від фізичних осіб-підприємців місцевий бюджет отримав 18,9 млн. грн., що більше на 6,2 млн. грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили до місцевого бюджету 8,8 млн. грн. єдиного податку. Бюджет отримав додаткових 1,7 млн. грн. порівняно з минулим роком.

До місцевого бюджету Личаківського району надійшло понад 26 мільйонів плати за землю

Платниками цього податку відповідно до ст.269 Податкового кодексу України є: власники земельних ділянок, земельник часток (паїв), землекористувачі та орендарі земельних ділянок.

З початку року в ДПІ Личаківського району платниками цього податку є 373 землекористувачі та 243 орендарі земельних ділянок – юридичні особи, та 4722 власники земельних ділянок – фізичні особи.

За 11 місяців поточного року до місцевого бюджету Личаківського району надійшло 26,6 млн.грн. плати за землю, що на 1,2 млн..грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року, в тому числі від юридичних осіб надійшло 24,7 млн.грн., від фізичних – 1,9млн.грн.

8,6 мільйони гривень плати за спеціальне використання води надійшло до зведеного бюджету Личаківського району

Платниками збору відповідно до ст.323 Податкового кодексу України є: водокористувачі - суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

З початку року в ДПІ Личаківського району платниками цього податку є 224 підприємства, та 98 фізичних осіб.

За 11 місяців поточного року до зведеного бюджету Личаківського району надійшло 8,6 мільйони гривень збору за спеціальне використання води, що на 7,6 мільйонів гривень більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

За 11 місяців до ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області надійшло 32 зверненя громадян

У зверненнях було порушено такі питання: оподаткування доходів від здійснення підприємницької діяльності - 6, питання, пов`язані з реєстраційним номерами облікової картки - 3, інформування про можливе ухилення від сплати податків - 7, праця і заробітна плата - 7, питання, що не належать до компетенції податкових органів – 2, перенаправлено для належного виконання розпоряднику інформації – 2, інші - 5.

Скарг, пропозицій та інформаційних запитів не надходило.

Для оперативного розв`язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян. Найактуальнішими під час проведення особистих прийомів були питання реєстрації платником ПДВ.
Теги: Міндоходів, податкова


Читайте також:
Коментарі
avatar