Вирок Олегу Панасу - 2 місяці під вартою (ВІДЕО)
10.12.2013, 23:48
Олега Панаса, якого звинувачували у порушенні громадського порядку у Києві під час заворушень 1 грудня, спіткав стандартний вирок (як й інших активістів) - 2 місяці утримання під вартою (ст. 294, ч. 1).

Як повідомляє канал новин 24, Шевченківський суд (головуюча суддя чсв - Наталія Волокітіна) не прийняв до уваги жодних аргументів. Адвокати ж кажуть, що це був не суд, а судилище.

За словами адвокатів, проти Панаса відкрили 5 кримінальних проваджень. Водночас, питання щодо крадіжки телефону, про що спершу сказали товаришці Олега, навіть не розглядалося.

Водночас, сам Панас під час суду поводився дуже достойно, каже наш кореспондент. Він попросив маму заблокувати банківську картку і поливати вазони.

У той час під стінами суду зібралося близько 100 пікетувальників, які стояли тут у мороз близько 5 годин. Вони сподівалися на відмінне від попередніх (стосовно інших активістів) рішення.

Фото: http://vk.com/oleg.panas

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: олег панас, суддя, арешт, євромайдан

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...