Львівські митці і політики підписують заяви, аби взяти Олега Панаса на поруки
12.12.2013 16:34
Сьогодні, 12 грудня, у Львові розпочали збір підписів за взяття на поруки затриманого львівського фотографа Олега Панаса. Митці, співаки, політики, громадські діячі та журналісти прийшли сьогодні у Львівську міськраду, аби підписати відповідні заяви.

Зокрема, прийшли депутати Львівської міськради Богдан Панкевич, Почесний консул Королівства Бельгія у Львові Ярослав Гарцула, консул Франції у Львові Данило Ярема, один із учасників Піккардійської терції Володимир Якимець (Дональд), співаки Наталка Карпа, Владіслав Левицький, ресторатор Вардкес Арзуманян, голова Львівського обласного осередку Комітету Виборців України Роман Кошовий, директор Львівської національної галереї мистецтв Лариса Возницька-Разінкова, львовознавці Ігор Лильо та Ілько Лемко та інші.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, зараз адвокат затриманого Олега Панаса готує апеляцію (на рішення суду, яким його взяли під арешт на два місяці на час досудового слідства, - ред.).

«Ми ж хочемо показати безпрецедентний процес, коли всі активні громадяни виявляють готовність взяти на поруки Олега Панаса. Наше завдання – захистити львів’ян», - сказав Андрій Садовий.

Мер нагадав, що він та п’ять нардепів уже пропонували взяти Панаса на поруки, але отримали відмову.

Збір підписів триває. Заяви до Києва буде скеровано сьогодні.

Присутній на зборі підписів батько затриманого Ігор Панас розповів, що його дружина перебуває у Києві. Досі вона мала лише одну можливість коротко поспілкуватися з сином.

Як повідомляє zaxid.net, вчора мер повідомив, що збирає відомих активних львів’ян, аби запропонувати взяти Олега Панаса на поруки.
Теги: олег панас, апеляція, митці, арешт, суд, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar