"Ігри в тероризм" вилізуть владі боком
14.12.2013 14:24
Якщо українська влада не припинить "гратися в тероризм", то Держдеп США вже найближчим часом введе санкції проти її представників.

Про це у коментарі Gazeta.ua розповів політолог Олександр Палій.

"Нині ми бачимо, що українська влада впадає в тероризм - згадати те саме "мінування" київського метро в інтересах влади. І якщо влада переступить межу і перейде від заяв терористичного характеру до відповідних дій - то вона може не встигнути і здивуватися. З терористами у світі борються дуже жорстко. Ми бачили, як діяли США і Європа по Каддафі - кошти на його рахунку були вичищені і потім передані новому лівійському уряду. Так само ефективно були вичищені кошти з рахунків тих, хто підтримував Бен Ладена. Тому "ігри в тероризм" можуть вилізти владі боком, - зазначив експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три станції метро в центрі Києва заміновані - міліція перевіряє

За його словами, введення санкцій цілком реальне і їх підтримає весь цивілізований світ.

"Фактично, це будуть всі фінансові центри, окрім Китаю - він може зайняти більш обережну позицію. Стосовно Росії - то тамтешні банки можуть переховати певну частину грошей української влади. Але навряд чи українські можновладці на це сподіваються. Адже щороку з Росії виводяться до ста мільярдів доларів. Тобто, навіть росіяни не довіряють своїм банкам", - зазначив експерт.

Нагадаємо: нещодавно представник Держдепу США Джен Псакі заявила, що розгін протестувальників на Майдані, який стався напередодні, неприпустимий в демократичній європейській країні. Також вона зазначила, що розглядається можливість введення санкцій проти української влади.
Теги: тероризм, санкції, євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar