Два Майдани - ще одне підтвердження необхідності проведення позачергових виборів
17.12.2013 18:12
"Супроти Світу - Євромайдану, який виник з доброї волі народних мас, влада штучно створює Антимайдан - Антисвіт, який є дзеркальним (викривленим) відображенням реального світу.
На Євромайдані люди намагаються реалізувати своє природнє (і закріплене конституційно - ст. 5 Основного закону) право на владу і державі.

Але існування двох Майданів означає загострення протистояння, а значить - поглиблення політичної кризи в державі, яка і без того тягнула на відставку глави держави", - так коментує для порталу "Воля народу" сьогоднішню ситуацію в Україні незалежний політичний експерт Михайло Роль.

"Ця криза, яку цілеспрямовано поглиблює влада, є залізним аргументом необхідності відставки Януковича (вимога №1 Євромайдану) і проведення дострокових президентських (і, можливо, парламентських) виборів.

Принагідно додам, що влада вкотре порушує Конституцію. Так, стаття 11 Конституції гласить: влада сприяє консолідації української нації. Насправді очільник держави діє з точністю до навпаки - на розкол нації. Це бачить демократична Україна і цивілізований світ. Тому влада власними руками наближає момент своєї відставки", - резюмує Михайло Роль. Джерело: http://volianarodu.org.ua/
Фото: Андрій Жук

Теги: євромайдан


Читайте також:
Коментарі
avatar