Суд звільнив Олега Панаса з-під арешту
17.12.2013 21:07
Шевченківський районний суд Києва затвердив угоду винуватості між прокурором і львівським активістом Олегом Панасом і присудив йому сплатити 850 грн штрафу за порушення громадського порядку згідно зі статею 293 ККУ.

Таке рішення сьогодні оголосила суддя Марина Антонюк, повідомляє УНН.

"Суд затвердитв угоду між старшим прокурором і підозрюваним Олегом Панасом... і призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 850 грн...", - повідомила рішення суддя. Суд також скасував рішення слідчого судді щодо арешту майна активіста і випустив його з-під варти в залі суду.

Згідно з угодою винуватості, О.Панас визнав у повному обсязі свою вину у вчинені злочину за ст.293 ККУ (порушення громадського порядку) і має сплатити штраф у розмірі 850 грн. Він запевнив суд, що при укладанні угоди на нього не чинився тиск, це було його особисте рішення.

Активіст також розповів у суді, що на даний час працює інженером-електронщиком у Львівському госпіталі для інвалідів війни та репресованих.

Нагадаємо, 10 грудня Печерський районний суд Києва заарештував на 2 місяці львівського фотографа та активіста столичного Евромайдану Олега Панаса.

Як повідомлялося, у Львові було затримано активіста столичного Майдану Олега Панаса за події в Києві 1 грудня біля Київської міської державної адміністрації і його підозрювали у вчиненні злочину за ч.1 ст.294 - "масові заворушення".

Начальник ГУ МВС у Львівській області Олександр Рудяк повідомляв, що фотографа затримали за рішенням одного з київських судів.
Теги: євромайдан, арешт, олег панас


Читайте також:
Коментарі
avatar