В найближчий час українцям не потрібно буде віз,– генконсул Польщі (ВІДЕО)
18.12.2013 19:08
Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд переконаний, що уже в найближчий час українцям не потрібно буде віз, щоб виїхати за кордон.

Про це він сказав під час зустрічі з приводу підведення підсумків дворічної співпраці консуляту та фірми VFS Global (візового центру), повідомляє Вголос. «Найближчим часом віз не буде», – сказав Дрозд.

Попри те, як зазначив консул, за 2 роки роботи візового центру за його посередництва було видано 485 тисяч віз. І якщо у 2012 році пункт прийому візових анкет (ППВА) подав документи на видачу 69 відсотків шенгенських віз, а генконсульство таких видало 31 відсоток, то у 2013 році ППВА подав 78 відсотків документів на отримання віз. До слова, пункти прийому візових анкет відкрилися у Тернополі, Ужгороді, Чернівцях, Івано-Франківську, що значно розвантажило роботу Генконсульства та візового центру у Львові.

Пан Ярослав Дрозд також зазначив, що відсоток довготермінових віз зростає і хоча діалог між Україною та ЄС не є сьогодні швидким, але все-таки є надія, що в майбутньому українці не потребуватимуть віз для того, щоб потрапити у країни Європи.
Про лояльність Польщі до України в частині прикордонної співпраці наголосив також заступник коменданта Бещадського відділу Прикордонної служби Республіки Польща Роберт Робс, який зазначив, що нині загроза міграційного руху з боку України є меншою. Саме тому з жовтня власники карток малого прикордонного руху можуть перебувати у Польщі безперервно до 60 днів. http://youtu.be/VfqALlBNEVc

Теги: безвізовий режим, віза, ЄС, консул


Читайте також:
Коментарі
avatar