Руслана говорила про скасування віз до Європи для українців з Послом ЄС
19.12.2013 14:23
Руслана Лижичко в середу зустрілась з головою представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінським, про це пише співачка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні зранку, після чергової нічної варти на Майдані, я провела відкриту зустріч з Послом ЄС Яном Томбінським щодо перспектив членства в Європейському Союзі та скасуванні візового режиму до Європи для українців. Замість офіційного прийому ми влаштували народну акцію перед будівлею представництва ЄС в Києві, під час якої молодь символічно випустила до неба повітряні жовто-блакитні кульки з логотипами Євросоюзу. Для працівників Представництва ЄС в Україні з нагоди Дня Святого Миколая ми принесли також цукерки у традиційних різдвяних шкарпетках.

Я хочу сподіватись, що моя сьогоднішня заява відповідає очікуванням та інтересам кожного українця і буде прийнята до уваги. Мені, як публічній людині, статус якої дозволяє говорити від імені сотень тисяч громадян, що звертаються до мене на Майдані щоденно, не можна мовчати або ігнорувати можливості, надані Україні Європою сьогодні. Моя позиція активна, і я налаштована на конкретні дії щодо продовження переговорів між Європейським Союзом та Україною. Я і надалі підтримуватиму мирні протести на Майдані, і моя мета, як мета кожного свідомого українця, – перемогти систему «державопотворення» і розпочати новий етап ефективного та здорового функціонування країни. Фото: Олег Панас

Теги: ЄС, віза, руслана, євромайдан, безвізовий режим, Ян Томбінський


Читайте також:
Коментарі
avatar