Руслана говорила про скасування віз до Європи для українців з Послом ЄС
19.12.2013, 14:23
Руслана Лижичко в середу зустрілась з головою представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінським, про це пише співачка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні зранку, після чергової нічної варти на Майдані, я провела відкриту зустріч з Послом ЄС Яном Томбінським щодо перспектив членства в Європейському Союзі та скасуванні візового режиму до Європи для українців. Замість офіційного прийому ми влаштували народну акцію перед будівлею представництва ЄС в Києві, під час якої молодь символічно випустила до неба повітряні жовто-блакитні кульки з логотипами Євросоюзу. Для працівників Представництва ЄС в Україні з нагоди Дня Святого Миколая ми принесли також цукерки у традиційних різдвяних шкарпетках.

Я хочу сподіватись, що моя сьогоднішня заява відповідає очікуванням та інтересам кожного українця і буде прийнята до уваги. Мені, як публічній людині, статус якої дозволяє говорити від імені сотень тисяч громадян, що звертаються до мене на Майдані щоденно, не можна мовчати або ігнорувати можливості, надані Україні Європою сьогодні. Моя позиція активна, і я налаштована на конкретні дії щодо продовження переговорів між Європейським Союзом та Україною. Я і надалі підтримуватиму мирні протести на Майдані, і моя мета, як мета кожного свідомого українця, – перемогти систему «державопотворення» і розпочати новий етап ефективного та здорового функціонування країни.

Фото: Олег Панас

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: ЄС, віза, руслана, євромайдан, безвізовий режим, Ян Томбінський

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...