Працівники Податкової передали подарунки від Святого Миколая вихованцям дитячого будинку
19.12.2013, 20:41
Напередодні Дня Святого Миколая, представники ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області відвідали дитячий дошкільний будинок N1 на вул. Таджицькій у Львові. У подарунок до свята діти отримали канцтовари солодощі, фрукти, іграшки.

«У цьому закладі нас завжди чекають, а тим паче напередодні Нового року та Різдвяних свят, – розповідає заступник начальника інспекції Мар’яна Дорошенко, - адже діти-сироти, та діти, які залишилися без батьківського піклування, у родинні свята потребують особливої уваги та чуйності з боку дорослих. Ми отримуємо багато позитивних емоцій від спілкування з дітьми. Адже стільки радості та щирості в їхніх очах! Сьогодні вони розповідали, як чекають Миколая, декламували вірші, співали пісень».

«Ми турбуємось про кожного із 52 вихованців дитячого будинку, – наголошує директор інтернату Марія Чернік, - всі ми як одна велика родина. Кожна дитина очікує напередодні нового року чуда. Сердечно вдячні всім людям, які знаходять час та можливість відвідати сиріт, поспілкуватися з ними, надати благодійну допомогу. Ми дуже вдячні також Тарасу Йосиповичу Заваді – начальнику Личаківської податкової, зате що він завжди пам'ятає про нас і допомагає нашим діткам. Дякуємо за радість та святковий настрій».

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: дитячий будинок, податкова, Миколай, діти, подарунки

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...