Помер відомий український телеведучий і журналіст Ігор Слісаренко
21.12.2013, 13:28
20 грудня пішов з життя відомий український журналіст і телеведучий, повідомляє на своєму сайті тижневик 2000, автором якого був Слісаренко. Йому було 47 років.

"20 грудня пішла з життя людина, яку добре знали й щиро любили багато людей в Україні і за її межами. Ігор Слісаренко залишиться в нашій пам'яті не тільки професійним журналістом, а й, що особливо важливо, виключно порядною і доброю людиною", - повідомляє на своєму сайті тижневик 2000.

Причин раптової смерті видання не повідомляє, зазначивши лише, що він "помер у колі друзів, коли на сцені виконував для них пісню".

Ігор Слісаренко народився в 1966 році в Чернігівській області. У 1990 році закінчив факультет журналістики Київського державного університету імені Т. Шевченка. Навчався в Лондонській школі економіки та політичних наук, має науковий ступінь кандидата (тема дисертації - "Політологічний аналіз і прогноз у висвітленні міжнародної тематики засобами масової інформації").

Джерело: http://korrespondent.net/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: телебачення, журналіст, Ігор Слісаренко, телеведучий, життя

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...