У Винниках змагалися юні борці
22.12.2013 14:24
У суботу, 21 грудня, у спортзалі СШ №29 відбулася відкрита першість м.Львова з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2000-2004 років народження.

Організатори турніру ГО «Максимус» і ДЮСШ «Тризуб» присвятили ці змагання світлій пам’яті відомих винниківських тренерів із вільної боротьби, майстрів спорту Богдана Білоуса та Василя Родича.

У Винники завітали кращі вихованці дитячих борцівських закладів із Львова, Трускавця, Борислава, Пустомит, Пісочного. Усього на килим вийшло 98 спортсменів.

Серед кращих виявилися й місцеві борці. Зокрема, у ваговій категорії до 53 кг перше місце посів Олександр Малиновський. Медалі цієї ж проби вибороли й Микола Журахівський (в/к до 59 кг) і Юрій Візний (в/к до 62 кг). Усі вони є вихованцями тренера, майстра спорту Романа Проціва.

Призерами турніру стали Дмитро Гунда (в/к 29 кг), Тарас Фанга (в/к 38 кг), Юрій Пиняга (в/к 53 кг), їхній тренер, майстер спорту Сергій Слюсаренко, Вікторія Бабіцька (посіла перше місце у в/к 35 кг), Олег Лютіков (в/к до 32 кг), Роман Волоський (в/к до 35 кг), ці діти є вихованцями тренера, майстра спорту Андрія Корсуна. Джерело: http://vynnyky.in.ua/